Acar Developer Sp. z o. o.

ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków

506060199

http://www.acardeveloper.plPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Deweloper ACAR jest firmą, która wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Zasada - jednej z największych grup przemysłowo – kapitałowych w kraju. Do grupy należy ponad 20 przedsiębiorstw z kilkunastu branż. Korporacji z Grupy Zasada rozpoczęły działalność deweloperską w 1989 r. i do tej pory zrealizowały kilkanaście projektów deweloperskich w całej Polsce w tym: biurowce, hale, budynki mieszkalne, ekskluzywne lokale, hotel a też centrum handlowo - rekreacyjne. Rozwój działalności spowodował, że zdecydowano się na powołanie osobnego podmiotu gospodarczego, który koncentruje całą działalność deweloperską grupy. Tak powstał ACAR Developer.
Historia działalności w zakresie budownictwa sięga końca lat osiemdziesiątych. Wtedy to powstały pierwsze projekty mieszkaniowe realizowane pod marką SINAX i Sobiesław Zasada Centrum. W latach dziewięćdziesiątych działalność deweloperska z Grupy Zasada rozwija się dynamicznie czego rezultatem są następne projekty mieszkaniowe i komercyjne. Sukcesy finansowe spowodowały, że firmy zajmujące się szeroko rozumianym budownictwem, dzięki zdobytemu doświadczeniu, wyspecjalizowały się w wielu segmentach działalności inwestycyjnej.
ACAR Developer łączy w sobie innowacyjne podejście do procesów majątkowych z wieloletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak: opracowanie dokumentacji, pozyskiwanie usług komunalnych, sterowanie całkowitym procesem inwestycyjnym aż po odbiór inwestycji i późniejsze administrowanie nieruchomością. Atutem kadry zarządzającej jest przeprowadzanie dogłębnych analiz urbanistycznych i ścisłe defniowanie celów projektu zanim zapadną którekolwiek strategiczne decyzje. ACAR Developer opierając się na wieloletnich doświadczeniach proponuje współcześnie Państwu kilka nowatorskich projektów deweloperskich w różnorakich rejonach Polski.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera