Activ Investment Sp. z o.o.

ul. Lipińskiego 3a
30-349 Kraków

(12) 397 12 25

http://www.activ-investment.euPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Activ Investment jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Krakowie od 1996 r. Od momentu powstania w metodę dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększa swój dorobek inwestycyjny. Wizytówką spółki są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.
Inwestycje mieszkaniowe Activ Investment są realizowane z prywatnych środków spółki. Nie jesteśmy zależni od finansowania banków. Dzięki temu dosłownie w czasach kryzysu gospodarczego Klienci mogą być pewni, że ich lokale mieszkalne zostaną wybudowane w zgodzie z oczekiwaniami. Poszczególne etapy począwszy od zakupu parcele, przez przygotowanie projektu, zdobycie wszelkich zezwoleń, aż do zakończenia tworzenia wykonujemy z swoich środków, co jest dla Państwa najlepszą gwarancją zaprojektowania inwestycji.
Lokalizację naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Kraków, Wrocław, Katowice to aglomeracje o ogromnym potencjale ekonomicznym i kulturalnym, które odgrywają bardzo ważną rolę na mapie całej Polski. Naszym zadaniem jest budowanie mieszkańców miejscach o doskonałej komunikacji, w otoczeniu terenów zielonych , a dodatkowo wszelkich udogodnień miejskiego życia.
Ceny mieszkań są szacowane w rzeczywistości. Już po zakupie parcele, zrobieniu projektów i dokładnych kalkulacjach precyzyjnie określamy wartość każdego metra kwadratowego przyszłych mieszkań. Ustaliliśmy bardzo korzystny system dokonywania spłat. Kontrahenci Activ Investment wpłacają raty dopiero po zakończeniu kolejnych etapów robót budowlanych i wykończeniowych.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera