CP RE sp. z o.o.

ul. Jasnogórska 1
31-358 Kraków

12 662 37 87

http://www.cpre.plPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Przez ostatnie ponad dwadzieścia lat działalności Can-Pack S.A. przeistoczyła się w nowoczesną Grupę Kapitałową należącą do czołówki producentów opakowań metalowych na świecie. Aktualna struktura organizacyjna Grupy opiera się na pięciu holdingach branż rynku opakowań szklanych i metalowych , a oprócz tego usług deweloperskich.

W 2004 roku została utworzona CP RE sp. z o.o., w związku z rosnącymi potrzebami rozbudowy mocy produkcyjnych fabryk Grupy Can Pack. Od początku swojej działalności CP RE sp. z o.o. para się realizacją obiektów budownictwa przemysłowego, wyjątkowo hal magazynowych i produkcyjnych o wielkich kubaturach. Inwestycje te realizowane są na potrzeby Grupy Can Pack w kraju i za granicą. Duży zakres działalności Spółki obejmują usługi związane z zarządzaniem mieszkaniami i domami. Spółka nadzoruje obowiązujące remonty i modernizacje fabryk Grupy Can Pack. Od 2008 roku CP RE sp. z o.o. zajmuje się również działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą lokotę mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry (pow. użytkowa budynków ponad 5000 m2). W chwili obecnej prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy (pow. użytkowa budynków 8 600 m2).


brót za ostatnie dwa lata działalności korporacji wyniósł ponad 40 milionów złotych.
Siedziba firmy mieści się w Krakowie przy ulicy Jasnogórskiej 1 (I piętro Centrum Biurowego Euromarket). Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.00.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera