DK-DEVELOPMENT

ul.Chałupnika 4
31-464 Kraków

12 290 08 72, 12

http://www.dkdevelopment.plPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

DK-DEVELOPMENT jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która działa na rynku mieszkaniowym w Krakowie od 1996 r. W pierwszych latach działalności firma specjalizowała się w budowie prestiżowych osiedli domów jednorodzinnych na obrzeżach Krakowa. Następnie realizowała kameralne osiedla mieszkań i domów w rejonie ul. Mała Góra. Właśnie firma prowadzi działalność deweloperską przede wszystkim w zakresie tworzenia i dystrybucji luksusowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych umiejscowieniach zapewniając wysoki norma wytworzania i terminowość realizacji.
Zarząd i pracownicy to zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i budowlanej, a także specjaliści w dziedzinie finansów, sprzedaży, marketingu i reklamy. Posiadaczem spółki i prezesem zarządu jest architekt Dorota Koźmińska, należąca do grona doświadczonych deweloperów mieszkaniowych w Krakowie, działająca w tej branży od 1992 roku. Firma jest od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Nieruchomości w Krakowie i przestrzega zasad etyki zawodowej.
Nagrody i wyróżnienia:
BUDOWA ROKU 2007
DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. została laureatem ogólnopolskiego, prestiżowego konkursu BUDOWA ROKU 2007. W konkursie – organizowanym od 18 lat otrzymaliśmy nagrodę II stopnia za realizację inwestycji Apartamenty Krakowskie Cztery Korony w Krakowie przy ul.Pilotów. Generalnym wykonawcą osiedla była firma Chemobudowa-Kraków S.A, a osiedle zaprojektowało biuro architektoniczne UNIPROJEKT z Łodzi.
Krakowski Mieszkaniowy Deweloper Roku 2008 i nagroda Złotego Sokoła
W następnej III edycji konkursu organizowanego co dwa lata poprzez Stowarzyszenie Budowniczych Nieruchomości o tytuł Dewelopera Roku nasza firma uzyskała tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2008 i nagrodę Złotego Sokoła. Uzyskanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności i sprawności działania, a też specjalistyczności i wysokiego standardu w zakresie realizacji inwestycji i obsługi klienta.
Tytuł Gepard Biznesu 2011 i Efektywna Firma 2011
Redakcja Magazynu Przedsiębiorców Europejska Firma na bazie analiz inwestycyjnych i rankingów branżowych przyznała firmie DK-DEVELOPMENT tytuł Efektywna Firma 2011 i wyróżnienie w konkursie pomiędzy 50 tysięcy podmiotów gospodarczych.
DK-DEVELOPMENT współpracuje z renomowanymi biurami architektonicznymi , a dodatkowo ze sprawdzonymi wykonawcami. Budowy realizowane są głównie w technologii tradycyjnej, przy zastosowaniu materiałów budowlanych.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera