Firma SOBOL-A

ul. Obozowa 46
30-383 Kraków

(012) 266 54 48

http://www.sobola.krakow.plPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

SOBOL-A istnieje nieprzerwania od 1995 roku. Prezesem i jedynym posiadaczem jest mgr Artur Sobol. Koleje życia spowodowały, że po pracy w Niemczech w latach 70-tych zainteresowania jego orbitowały wokół problemów i zagadnień związanych z szeroko pojętym budownictwem mieszkaniowym.
Od 30 lat para się tym fachowo. Jako osoba doświadczona, pracująca w Niemczech a w przyszłości zarządzająca procesem inwestycji, gwarantuje on pełne, kompleksowe wykonanie różnorakich obiektów budowlanych. Dotychczas wybudował ponad 500 mieszkań i 70 domków jednorodzinnych w różnorakich umiejscowieniach Krakowa.
Każdego kontrahenta staramy się obsłużyć kompleksowo. Pilnujemy, aby każdy nabywca lokale mieszkalne na miejscu załatwił wszelkie możliwe formalności powiązane z nabyciem obiektu: łącznie z projektem, umową, indywidualnym wykonaniem wykończenia lokale mieszkalne pod klucz.
Firma SOBOL-A prowadzi również kontrolowanie wybudowanymi poprzez siebie obiektami. Prezes mgr Artur Sobol ma stosowną licencję zawodową - Zarządcy nieruchomości. Prowadzimy również perspektywiczną działalność inwestycyjną. Zamierzamy w następnych latach wybudować na własnych terenach kolejne lokale.
Każde z naszych mieszkań ma niezależny obieg mediów. W standardzie każdego lokalu montujemy bezpieczne i ekologiczne dwufunkcyjne piecyki z zamkniętą komorą spalania. Budujemy wyłącznie z materiałów tradycyjnych, tzn. ekologicznnie czystych nie wykorzystując żadnych niesprawdzonych technologii. Wszelkie z wykorzystanych surowców posiadają stosowne atesty i certyfikaty.
Dewiza Nabywca - nasz Pan obowiązuje wszystkich pracowników mojej Spółki.
W naszych realizacjach budowlanych trzeba mocno zaakcentować możliwość dowolnej aranżacji układu mieszkania wykonywanej na koszt i staraniem naszej Firmy. Możliwe jest też łączenie poszczególnych mieszkań tak w pionie jak również poziomie(dokumentacje przewidują montaż schodów w sytuacji mieszkań dwupoziomowych).

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera