Geo Grupa Deweloperska

ul. Głowackiego 10
30-085 Kraków

(12) 623 21 80

http://www.geogrupa.plPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Grupa Deweloperska Geo rozpoczęła działalność w roku 1988 w Krakowie jako jedna z pierwszych prywatnych firm działających na rynku budownictwa mieszkaniowego. W ponad 23-letniej działalności Spółka zrealizowała ponad 70 inwestycji a w nich ok. 3 500 mieszkań. Aktualnie Geo realizuje inwestycje na terenie Krakowa, Wrocławia i Katowic.
Geo jest członkiem: Polskiego Związku Firm Deweloperskich, Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań oraz uczestniczy w programie Biała Lista Firm weryfikującym firmy pod względem stosowania zasad rzetelnego biznesu.
Aktywna i profesjonalna działalność Grupy GEO znajduje uznanie w konkursach branżowych, w których Geo jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Przyznawane nagrody i wyróżnienia stanowią dla firmy zaszczyt oraz uhonorowanie profesjonalizmu całego zespołu zaangażowanego w pracę.
Wysoka jakość projektów i wykonawstwa, innowacyjność rozwiązań oraz perfekcja rzemiosła pozwoliły Grupie Geo osiągnąć sukces, który gwarantuje klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Wieloletnie doświadczenie i fachowa obsługa zapewniają poczucie bezpieczeństwa i pełne zaufanie do firmy.
Aktualnie dla swoich klientów Geo proponuje bonus w postaci „Książki Rabatowej, dzięki której nabywający w Grupie Geo mieszkanie mogą liczyć na upusty cenowe na artykuły wyposażenia mieszkań oraz jego wykończenie udzielane przez naszych Partnerów.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera