Janex Sp. z o.o.

ul. Fr. Wężyka 26
31-580 Kraków

48 (12) 649-97-77

http://www.janexkrakow.plPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Firma budowlana Janex cieszy się nieprzerwanym zaufaniem prywatnych Nabywców od 1990 r. Świadczymy usługi budowlane i techniczne w państwie , a dodatkowo za granicą. Oferujemy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa we wszystkich branżach robót budowlanych, montażowych i instalacyjnych, a też bezpośrednią sprzedażą wzniesionych przez nas nieruchomości.
Wszystkie planowane przez naszą firmę inwestycje są starannie i precyzyjnie wykonane przy współudziale doświadczonych krakowskich architektów. Oferujemy domy i lokale mieszkalne w standardzie developerskim lub – na życzenie Klientów - o podwyższonym standardzie na podstawie indywidualnych uzgodnień. Uwzględniając Państwa potrzeby i nadzieja pomagamy przy aranżacji wnętrz a też w procedurze uzyskania kredytów bankowych na dogodnych warunkach.
Firma Janex to gwarancja jakości, terminowości, przejrzystego systemu finansowania oraz dodatkowo rosnącego zadowolenia Kontrahentów. Najwyższa jakość naszych usług została potwierdzona przyznanym w 2004 roku certyfikatem jakości ISO 9001:2000, nadanym poprzez międzynarodową firmę RWTÜV Systems GmBH. Zezwolenie ten wynika z przyjętej w 2003 roku polityki jakości, której jednym z głównych celów jest ciągłe dążenie do podnoszenia jakości obsługi nabywcy.
Szczegółowej treści o realizowanych inwestycjach możecie Państwo zasięgnąć w siedzibie spółki zlokalizowanej przy ul. Fr. Wężyka 26 w Krakowie.
Zapraszamy.Od 2008 roku Firma Janex jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Nieruchomości.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera