Koneser Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Królowej Jadwigi 178a
30-212 Kraków

695 65 65 63

http://www.koneser.coPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Firma deweloperska Koneser Group powstała w oparciu o 3 filary – przyjaźń, zaufanie oraz rzetelność. To właśnie tymi wartościami kierujemy się dzień w dzień. Stawiamy na ludzi, fachowców, dla których codzienna praca to coś więcej niż jedynie obowiązek – to pasja i wyzwanie. Każdy z nas jest inny, posiada własne marzenia i zainteresowania, natomiast łączy nas jedno - praca, która daje nam ogromną satysfakcję.
Nazwa firmy pochodzi od francuskiego wyrazu connaisseur, co w języku polskim oznacza znawcę i miłośnika dobrego stylu. Umieściliśmy to słowo w nazwie Spółki, ponieważ doskonale odzwierciedla ono nasze podejście do podejmowanych działań. Jako mieszkańcy Krakowa mamy poczucie misji, która polega na poprawie imażu ośrodki miejskie. Opracowujemy ją poprzez przywracanie blasku obiektom architektonicznym, które na przestrzeni lat straciły swój pierwotny urok. Dokładamy wszelkich starań, żeby pieczołowicie odrestaurować stare, zniszczone kamienice, ażeby na nowo mogło zatętnić w nich życie. Każdego dnia staramy się zrobić kolejny krok do przodu, co dzięki pracy naszych ekspertów przeradza się w ciągły sukces.
Nasze doświadczenia na rynku nieruchomości sięgają 1998 roku. Wówczas to rozpoczynaliśmy od niewielkiego biura projektowego, a dzisiaj opracowujemy równolegle kilka inwestycji w ścisłym sercu Krakowa. Każda ukończona inwestycja to dla nas powód do dumy i źródło motywacji, które w połączeniu z zadowoleniem Kontrahentów sprawia, iż właściwie każdy dzień zaczynamy z nową pozytywną energią, a kończymy z poczuciem satysfakcji.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera