PBiOT „FRONTON Sp. z o.o.

ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

12 630 17 30

http://www.fronton.plPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

PB FRONTON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą budowlano-remontową powstałą w 1989 r. Założycielem i posiadaczem jest Eugeniusz Batko, posiadający nie tylko perfekcyjne zaplecze techniczne do prowadzenia działalności firmy, niemniej jednak i bogate doświadczenie w biznesie budowlanej, dzięki czemu spółka Fronton z sukcesem funkcjonuje na rynku już od 23 lat.
Zakład produkcyjny korzysta z indywidualnych środków inwestycyjnych – bez konieczności zaciągania kredytów bankowych.
Firma posiada i systematycznie rozwija prywatne zaplecze, na które składają się sprzęt budowlany i środki transportu. Posiadając stolarnię, ślusarnię , a ponadto grupy do robót wykończeniowych, zabezpieczamy całkowicie potrzeby realizowanych prac , a oprócz tego świadczymy usługi innym Zleceniodawcom.
Poczynione inwestycje doprowadziły do samowystarczalności Spółki w tej dziedzinie. Dzięki temu cykl realizacji robót jest niedługi, nie występują przestoje w pracy, dotrzymywane są zawarte terminy. Firma zatrudnia mniej więcej 170 pracowników, wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską , a ponadto fachowców we wszystkich specjalnościach, o wielostronnym zrobieniu zawodowym od budownictwa do spraw ekonomiczno-prawnych. Posiadając adekwatnie duży i przygotowany potencjał ludzki, sprzęt budowlany , a dodatkowo transport FRONTON Sp. z o.o. zapewnia szybką i solidną realizację robót.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera