SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

ul. Bratysławska 1A
31-201 Kraków

48 (12) 688-90-00

http://www.salwator.com.pl/



Podczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.pl



Pokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Salwator prowadzi swoją działalność na wielu obszarach majątkowych, sukcesywnie poszerzając wachlarz świadczonych usług. W gronie zrealizowanych poprzez firmę inwestycji są zarówno duże obiekty mieszkalne, jak również urokliwe budynki wielorodzinne , a ponadto domy jednorodzinne. Firma zajmuje się także realizacją inwestycji komercyjnych, zarządzaniem mieszkaniami i domami, a także kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości.
Od podstaw swego istnienia firma postawiła sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, przyszłościowych i bezpiecznych. Dlatego także od w każdym momencie poszukiwała w prywatnych przedsięwzięciach oryginalnych rozwiązań, a każdą inwestycję cechowała konsekwencja w dążeniu do celu, a także długofalowa wizja i wiara w to, co się robi. Nie bez znaczenia jest też fakt, że firmę tworzy dynamiczny zespół młodych profesjonalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, i których funkcjonowania determinuje pasja!
Salwator Sp. z o.o. jest jedną z największych firm deweloperskich działających na rynku małopolskim, równocześnie jest też najstarszą Spółką Grupy Kapitałowej Salwator, która rozpoczęła własną działalność w roku 1998 w Krakowie.
Natomiast marka Salwator to nie tylko towary kojarzone z branżą deweloperską - drugą linią biznesową Grupy Kapitałowej Salwator jest działalność hotelowo-rekreacyjna , a oprócz tego sportowo-reakreacyjna.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera