Spółka Oaza Bronowice Sp. z o.o.

ul. Bratysławska 1A
31-201 Kraków

(12) 688-90-00

http://www.salwator.com.plPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Spółka Oaza Bronowice Sp. z o.o. została powołana w dniu 15 czerwca 2010 r. w Warszawie, aktem notarialnym REP A nr 4116/2010. Jest to spółka celowa zawiązana wyłącznie do przeprowadzenia inwestycji deweloperskiej.
Udziałowcem spółki jest między innymi spółka Oaza Mokotów Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Jest ona spółką powołaną na potrzeby realizacji szczególnie atrakcyjnych projektów inwestycyjnych.
W Warszawie Oaza Mokotów jest użytkownikiem wieczystym niezabudowanych działek położonych w dzielnicy Mokotów przy ulicy Merliniego 9 o łącznej powierzchni 10.065m². Projekt ten ma na celu realizację zespołu apartamentowego Oaza Mokotów. Całkowita powierzchnia budynków wraz z garażem wyniesie 13.559m². W zespole zaprojektowano 66 apartamentów posiadających duże balkony i tarasy, a na parterach ogródki. Projekt architektoniczny został opracowany przez Pracownię APA Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. Spółka posiada pozwolenie na budowę tej inwestycji.

Inwestycja Oaza Bronowice jest pierwszym projektem realizowanym przez Spółkę Oaza Bronowice Sp. z o.o.
Jednakże podmioty powiązane ze spółką mają ogromne doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich, zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych, związane z Grupą Kapitałową Salwator, która zrealizowała wiele projektów deweloperskich w Krakowie, Warszawie i Opolu.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera