UBM Polska Sp. z o.o.

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

22 356 80 00

http://www.ubm.plPodczas kontaktu prosimy powołać się na serwis krakowm.plPokaż Większą Mapę

Informacje o Deweloperze

Lata powstania firmy UBM sięgają roku 1869, kiedy to po raz pierwszy została odnotowana w austriackim rejestrze handlowym. Od samych podstaw istnienia, naczelną wartością UBM jest najwyższa jakość wytwarzanych towarów i usług z branży budowlanej i deweloperskiej.

Wyznajemy zasadę, że o pozycji i imażu firmy na rynku decydują wszyscy ludzie, którzy ją tworzą, czyli pracownicy. Posiadamy zgrany zespół fachowców dbających o wysoki poziom usług, których kwalifikacji zapewniają zadowolenie strategicznych Kontrahentów , a dodatkowo spełnienie oczekiwań Klientów własnych.
Obowiązujące portfolio Grupy UBM to kilkadziesiąt inwestycji w różnych częściach Europy. Realizowane inwestycje to między innymi obiekty funkcjonalności publicznej, hotele, centra handlowe, budynki mieszkalne, biurowce, rewitalizacje zabytków. Obecnie firma koncentruje swą uwagę na krajach Europy Środkowej i Wschodniej - funkcjonujemy omal we wszystkich państwach Starego Kontynentu, planowana jest też ekspansja na kolejne rynki.
Na rynku polskim firma działa od 1993 r., z sukcesem projektując i realizując duże i prestiżowe projekty. Wieloletnia praktyka stanowi pewność specjalistycznego budowania i bezpieczeństwa realizowanych przedsięwzięć. Współpracujemy ze znakomitymi partnerami m.in. InterContinental Hotels Group, Warimpex S.A., Radisson SAS HotelsAndResorts, Vienna International HotelsAndResorts, CA Immo.
Firmy z grupy UBM zajmują się działalnością deweloperską, projektową, budowlaną , a ponadto facility management. Świadczone poprzez nie usługi obejmują wszystkie fazy opracowywania projektu, włącznie ze sprzedażą inwestorom instytucjonalnym lub indywidualnym. Wszystkie przedsięwzięcia są realizowane z najlepszymi firmami wykonawczymi. UBM w Polsce aktywnie działa na rynku nieruchomości komercyjnych, hotelarskich oraz domów i mieszkań mieszkaniowych. Firma ma trzy oddziały zlokalizowane w priorytetowych ośrodkach miejskich Polski: Stolicy, Krakowie i Wrocławiu.

Inwestycje Dewelopera

Zdjęcia Inwestycji Dewelopera