Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 125 Głosów - 2.91 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATRIUM PARK, Prądnik Biały, Bociana (Sento)
23-03-2012, 13:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2012 13:41 przez domator.)
Post: #1

Nowe mieszkania przy ulicy Bociana buduje deweloper SENTO. (ceny, opinie)

Forum mieszkańców Atrium Park przeniesione TUTAJ

Przyszłościowy budynek mieszkaniowy przy ul. Bociana, w odległości 4 km od Rynku Głównego i Galerii Krakowskiej. Bociana to zaciszna uliczka znana w Krakowie głównie z powodu powstałych w tym rejonie dwóch niebanalnych i wysoko ocenianych deweloperskich projektów – Osiedle Mozarta i Osiedle Bocianie Gniazdo. O atrakcyjności tej umieszczenia decyduje dobra komunikacja, bliskość zielonych terenów rekreacyjnych, a również niewielkie odległości do centrów handlowych Lidl, Biedronka, Real i Simply. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteka, szkoły, przedszkole.
Atrium Park został pomyślany jako nowoczesny zespół powiązanych ze sobą budynków wielorodzinnych zapewniających maksymalne używanie światła słonecznego. Bryły budynków odznacza staranny wyselekcjonowanie materiałów i dbałość o elementy. Ogół projektu uzupełnią powierzchnie naturalnej zieleni.
Enklawa Atrium Park wytwarza wewnętrzne, zamknięte dla ruchu kołowego dziedzińce, wytwarzane jako zespół przenikających się przestrzeni o zróżnicowanej skali i proporcjach.
Atrium Park został wykreowany jako osiedle przyjazne dla jego użytkowników. Enklawa, dzięki otwarciu w kierunku wewnętrznych dziedzińców, które pomieszczą alejki, skwery, altany, ogródki skalne, z towarzyszącą im zielenią i miejscami do odpoczynku, będzie odizolowana od istniejących i projektowanych tras komunikacyjnych. Nadrzędnym misją inwestora było gwarancję temu miejscu właściwego standardu przestrzennego. Pod tym względem Atrium Park stanowi piękną lokotę. Bezpieczeństwo mieszkańców zagwarantuje ogrodzenie wewnętrznej przestrzeni osiedla i monitorowanie systemem kamer.

Informacje o deweloperze w temacie Sento

Wasze opinie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2012, 21:31
Post: #2

wizualizacje budowy: Atrium Park w Krakowie (Sento)
Atrium Park (Sento).png   
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 13:18
Post: #3

Forum pod wskazanym adresem nie działa. W zastępstwie polecam http://www.bociana6a.spam/
Forum pod wskazanym adresem nie działa. W zastępstwie polecam http://www.bociana6a.spam/
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M