Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 205 Głosów - 2.91 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualny stan budowy
20-03-2012, 20:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2012 21:20 przez domator.)

Krakowskie Przedmieście 43: Jak wygląda aktualna sytuacja na budowie? Czy wszystko jest robione w terminie, są może jakieś opóźnienia? Nastąpiły jakieś zmiany w planie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2012, 09:47

Czy wiecie może coś na temat opóźnienia w oddaniu pierwszych budynków? Miały być oddane w wrześniu ale patrząc na stan budowy nie jest to raczej możliwe. Z drugimi budynkami idą dosyć ostro.\
02-10-2012, 09:10

Czy wiadomo kiedy będą oddawane pierwsze budynki?
Ja tez bardzo chętnie się dowiem. Czy ktoś rozmawiał z paniami z biura?

Pozdrawiam!
02-10-2012, 20:38

hej tyle co slyszalem od pan z biura to ma nastąpić w grudniu . jak nie bedzie żadnych problemów z budową..pozdrawia,m
03-10-2012, 12:14

Witam,

Ja słyszałem, że oddanie kluczy ma być w listopadzie, a w grudniu przeniesienie własności. Czy ktoś może potwierdzić tą wersję?

PozdrawiamSmile
03-10-2012, 14:02

Terminy przecież w umowach były zapisane - przeniesienie własności do 31 grudnia. Co do kluczy to miały być wcześniej w miarę możliwości, więc pewnie jak będzie możliwość to panie dadzą znać :-)
03-10-2012, 14:38

No to dlaczego jest napisane na stronie odbiór pierwszych budynków - wrzesień 2012r. Żeby ładnie wyglądało? To są jakieś kpiny!
03-10-2012, 15:22

tak tak też tak słyszałem kluczę mogą dać wcześniej dla ''niecierpliwych'' a przeniesienie własnosci w grudniu, a co do tego września to dawno przedawnione, pewnie jeszcze nie zaktualizowali strony-milej sie spogląda. GOŚĆ z tą kpiną - współczuje mieć takiego sąsiada , aby nie trafiło na mnie - nerwowe to takie. pozdr dla sąsiadów
05-10-2012, 18:22

Ja tam się nie dziwię, że ktoś jest zniecierpliwiony. Sami nie możemy się doczekać, bo zapewniano nas, że wszystko będzie na czas. a niestety na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie podać daty przekazania kluczy. Czy ktoś niedawno był na budowie i może powiedzieć, co nowego w pierwszych budynkach? I jak wygląda organizacja terenu wokół?

PozdrawiamSmile
06-10-2012, 16:11

jestem ciekaw jacy będą sąsiedzi , jak młodzi to mam nadzieje że wszystko będzie ok, co do pierwszych budynków i ja bym prosił o informacje
10-10-2012, 13:43

Witam,

Czy ktoś wie więcej niż ja nt. terminu odbioru mieszkania w pierwszych dwóch budynkach? Czy komuś obiła się o uszy jakaś data? Wiem, że się powtarzam, ale bardzo mi zależy na takiej wiedzy.

PozdrawiamSmile
16-10-2012, 11:08

Witam,

podłączam się pod pytanie poprzednika. Czy nikt nie uzyskał informacji z biura, kiedy oddadzą mieszkania?

Pozdrawiam
16-10-2012, 19:45

Hej...widze ze kazdy z tym samym jednym pytaniem...tyle co ja wiem i obiło się o uszy to grudzien, mam jeszcze jedno pytanie, ostatnio jak bylem na mieszkaniu nie było jeszcze drzwi wejsciowych ani grzejników czy jest juz moze to zamontowane, oraz czy chłopaki walczą już z klatką plytki itp. pozdr
18-10-2012, 09:41

(16-10-2012 19:45)Gość napisał(a):  Hej...widze ze kazdy z tym samym jednym pytaniem...tyle co ja wiem i obiło się o uszy to grudzien, mam jeszcze jedno pytanie, ostatnio jak bylem na mieszkaniu nie było jeszcze drzwi wejsciowych ani grzejników czy jest juz moze to zamontowane, oraz czy chłopaki walczą już z klatką plytki itp. pozdr

Proponuje zasięgnąć rzetelnych informacji u źródła, a nie dalej pusto spekulować!
18-10-2012, 21:41

Tydzień temu byłem na budowie - teraz nie da się tam już wejść z uwagi na prace na zewnątrz i wewnątrz budynków. Ogrodzenie od strony drogi jest już w całości wybetonowane i zabrali się za drogę dojazdową i ogródki. Z tego co przekazał ochroniarz to w budynkach już są drzwi wewnętrzne i wykańczają klatki schodowe.
Budynek z centralnym ogrzewaniem i ciepłą wodą już stał(ściany bez dachu) tylko czekali na instalację zbiornika na wodę i kotła(najprawdopodobniej piec olejowy), po instalacji mają go wykończyć.
Widać też że wylewają fundamenty pod 5 domek.
26-10-2012, 13:51

(18-10-2012 09:41)dzołanaa napisał(a):  
(16-10-2012 19:45)Gość napisał(a):  Hej...widze ze kazdy z tym samym jednym pytaniem...tyle co ja wiem i obiło się o uszy to grudzien, mam jeszcze jedno pytanie, ostatnio jak bylem na mieszkaniu nie było jeszcze drzwi wejsciowych ani grzejników czy jest juz moze to zamontowane, oraz czy chłopaki walczą już z klatką plytki itp. pozdr

Proponuje zasięgnąć rzetelnych informacji u źródła, a nie dalej pusto spekulować!

Przeciez prawdę napisał. Klucze dostaniemy w grudniu bo mają opóźnienie czasowe.
26-10-2012, 14:39

Może ktoś wie czy zaczęli już brukować? Jak będą dale utrzymywać takie tempo to oddadzą razem 4 budynki...
26-10-2012, 16:41

na dzień dzisiejszy montują bramę i według informacji od kierownika budowy grzejniki są już zamontowane i klatki schodowe kończą wykańczać. Jesteśmy umówienia na poniedziałek na oglądniecie mieszkania.
26-10-2012, 18:26

A czy brama będzie automatyczna na pilota czy napędzana siłą mięśni ? Smile
27-10-2012, 19:50

Przejeżdżałem dzisiaj koło budowy, jest już zamontowana brama, która według mnie wygląda fatalnie... Jest cała zabudowana co nie prezentuje się dobrze... Na wizualizacji na stronie internetowej brama jak i ogrodzenie jest całkowicie inne aniżeli w rzeczywistości... Cóż w aktach notarialnych nie mamy specyfikacji bramy i ogrodzenia...
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M