Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 132 Głosów - 2.79 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MK BUD - Walerego Sławka
24-05-2013, 11:00
Post: #1

Na wzorze Bieżanowskiej i Zielonego Osiedla: pomyśl zanim kupisz mieszkanie za ciężko zarobione pieniądze, w którym po jakimś czasie tynk zacznie Ci się sypać na głowę a pod sufitem zobaczysz mokre plamy. Nie wspomnę o nieszczelnych oknach, wilgoci w komórce, standardzie wykonania.
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 10:11
Post: #2

Na którym piętrze mieszkasz? Skąd ta wilgoć w mieszkaniach? Czy okien nie można wyregulować likwidując nieszczelności? Ja zamierzam kupić mieszkanie od MK-Bud na ul.Walerego Sławka. Nie zauważyłem tam jakiś dużych niedoróbek. Owszem, jest wilgoć w piwniczkach na poziomie -2, ale ściany są suche i wygląda to na zalanie od jakiejś awarii. Przed odbiorem budynek ma być osuszony.
A same mieszkania wydają się OK, z pięknymi balkonami od strony zachodniej. Przy wykańczaniu zlikwiduje się ujawnione wady - nie będę przecież usterkował jakiś rys na ścianach czy np. tego typu dupereli. Przed położeniem płytek i malowaniem ścian wszystko da się niewielkim kosztem wyprowadzić. Na chwilę obecną nie znalazłem lepszych mieszkań w Krakowie z terminem odbioru w 2013 r., a potrzebuję mieszkanie od zaraz dla studiujących dzieci. No i cena jest atrakcyjna jak za nowe mieszkanie w takim standardzie. Wszystkie inne mieszkania które oglądałem w odległości nie większej jak te na Walerego Sławka od Rynku Głównego, były droższe przynajmniej po 1000 zł/m2 , a standard i jakość wykończenia takie same.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M