Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 139 Głosów - 2.69 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metropolis, developer
20-03-2012, 17:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2012 13:49 przez domator.)
Post: #1

Metropolis: Gdzie nowe mieszkania buduje teraz ten deweloper? Czy poprzednie inwestycje były dobrze zrobione, nie było żadnych opóźnień ani wpadek?

Czy można mieć zaufanie do tej firmy?

Deweloper buduje m.in. Ogrody Żabińca
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2012, 21:32
Post: #2

Zaufanie można mieć do firmy, która rzetelnie informuje osoby, inwestujące dorobek swojego życia, jakie są istotne wady inwestycji. Z jakiegoś powodu na terenie "Ogrodów Żabińca" od zawsze są szczere pola, no może za wyjątkiem linii wysokiego napięcia.

Żabiniec to atrakcyjna lokalizacja, jeśli jednak developerzy będą budować bloki dla fanów PKP, jak jeden z osiedlem - o zgrozo - Ogrody Żabińca (firma Metropolis, albo jakoś tak) w strefie natężenia hałasu powyżej 60 dB (do 60 dB wymagane są ekrany akustyczne) to jeszcze niestety kilka inwestycji dla naiwnych się znajdzie.
http://mapa-akustyczna.um.krakow.pl:280/...ml?mapid=6

Aż strach pomyśleć, jak tam będzie głośno, gdy zaraz powstanie dalszy ciąg ul. Miłosza:
http://forum-krakow.mojeosiedle.pl/viewt...hp?t=32727
i trasa Galicyjska - wylot na Warszawę:
http://krakow-bocianie-gniazdo.mojeosied...hp?t=32673

ale głupich nie sieją i kilka osób pewnie złapie się na nazwę Żabiniec, a "Ogrody Żabińca" brzmi jeszcze lepiej ;-)
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 21:38
Post: #3

To chyba dlatego powstaje Fundusz Mieszkań na wynajem. Ten "deweloper", który buduje? osiedle kilku niezamieszkanych bloków przy torach Śląsk-Nowa Huta? "Deweloper" Metropolis mamił tam ludzi basenami, setkami bezplatnych miejsc parkingowych itp., ale nikt w Krakowie nie dał się nabrać.Teraz takie mieszkania - widma nabędzie rząd za nasze podatki. To nic ze z jednej strony są towarowe tory kolejowe, obok linia torów osobowych Kraków-Katowice, zaraz dalej linia kolejowa Warszawa-Kraków, obok linia wysokiego napięcia i w planie estakada wielopasmowa w stronę Warszawy. Teraz to kuriozum nazywa się Ogrody żabińca zamiast koszmar mieszkańca. Wkrótce będzie to nas wszystkich koszmar, bo zapłacimy za to z naszych podatków. A mieszkać będzie tam ubogi element, który szybko doprowadzi te blokowisko, choćby z frustracji i hałasu, do dewastacji.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M