Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 114 Głosów - 2.65 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RENOMA Nieruchomości
24-03-2012, 18:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2012 18:01 przez domator.)
Post: #1

RENOMA Nieruchomości: Czy to krakowskie biuro nieruchomości jest godne zaufania? Jakie pobierają prowizje od sprzedaży, wynajmu? Czy pośrednicy nieruchomości dobrze wykonują swoją pracę?

Wasze opinie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2012, 20:06
Post: #2

Nie polecam! Pracownicy to ignoranci pozujący na profesjonalnych agentów. W panującym tam bałaganie gubią oferty i zapominają o klientach. Po podpisaniu ze mną umowy na sprzedaż mieszkania zapomnieli o jej wprowadzeniu do bazy i w efekcie przez kilka miesięcy nie była ogłaszana!
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2012, 22:41
Post: #3

Nie zgadzam się z tą opinią! 2 miesiące temu kupiłam mieszkanie za pośrednictwem tej agencji i jestem zadowolona - kilka dni temu skończyliśmy remont i zaczynamy się wprowadzać. Z agentami z tego biura obejrzałam łącznie 8 mieszkań i właściwie większość wpisywała się w zakres jaki na początku zakreśliłam. Nie było problemu z oglądaniem mieszkań i umawianiem się np po 20 czy w niedziele (mam nietypowe godziny pracy i często wyjeżdżam). Do samego przeprowadzenia transakcji też nie mogę mieć większych zastrzeżeń, papiery były skompletowane, notariusz też został umówiony i jeden z agentów był na akcie. A sama prowizja od zakupu nie była jak na krakowskie warunki wygórowana, bo 1.4% brutto i pewnie myśląc o czymś większym w przyszłości spróbuje skorzystać z tej agencji.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M