Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 120 Głosów - 2.84 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV, kablówka, internet
21-03-2012, 09:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2012 14:32 przez domator.)

Amber Park: Internet, telewizja z kablówki czy jakaś inna dobra alternatywa? Co planujecie brać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 13:01

mówisz ze zamieszkałas juz na budowie i załozyłas sobie kablóweczke hahaha
17-01-2014, 14:12

Wiadomo już kto będzie świadczył usługi telekomunikacyjne na terenie osiedla?
02-02-2014, 22:17

(17-01-2014 14:12)Gość napisał(a):  Wiadomo już kto będzie świadczył usługi telekomunikacyjne na terenie osiedla?

jeszcze nie wiadomo...myślę, że za jakieś 3 miesiące..coś moze będzie wiadomo..myślę, ze ogólnie kto da więcej tego wezmą...im to obojętne jest.
01-04-2014, 12:37

Ja już wiem kto będzie świadczył BALMONT - mają super ceny i fajne pakiety TV + NET . Polecam znajomi mają i są bardzo zadowoleni .
18-06-2014, 16:55

Są przygotowane 3 instalacje dla operatorów kablowych/internetowych.
Jednym z operatorów, który ma przyłącze swojej sieci do tego budynku jest UPC.
19-11-2014, 00:04

(18-06-2014 16:55)emka napisał(a):  Są przygotowane 3 instalacje dla operatorów kablowych/internetowych.
I co z tym UPC, wie ktoś coś? Na stronie internetowej po wpisaniu adresu budynku dowiadujemy się, że usługa niedostępna. Wolałbym coś pewnego i sprawdzonego, bo ten cały T-MONT jakoś do mnie nie przemawia...
19-11-2014, 08:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2014 08:24 przez alceani.)

Ja przy odbiorze pytałam o UPC i powiedzieli, że jak najbardziej jest dostępna. Też sprawdzałam to na stronie i wyszło że nie jest, ale zadzwoniłam tam i dowiedziałam się, że budynek jest okablowany ale nie ma jeszcze możliwości podłączenia i mam dostać odpowiedź kiedy będzie taka możliwość więc jak tylko coś będę wiedziała podzielę się z Wami informacją.

(19-11-2014 00:04)Critical napisał(a):  
(18-06-2014 16:55)emka napisał(a):  Są przygotowane 3 instalacje dla operatorów kablowych/internetowych.
I co z tym UPC, wie ktoś coś? Na stronie internetowej po wpisaniu adresu budynku dowiadujemy się, że usługa niedostępna. Wolałbym coś pewnego i sprawdzonego, bo ten cały T-MONT jakoś do mnie nie przemawia...
19-11-2014, 19:20

hej, nie moge sie polapac... Czytalem na necie na temat tego balmont.. Pierwsze slysze ze jest cos takiego ale spoko... cenowo sa swietni.. Tylko nie wiem zabardzo o co chodzi z tymi strefami.. Na bochenka jaka jest strefa? zeby spradzic oplaty internet + telewizja..?
22-11-2014, 00:30

UPC stwierdziło dzisiaj, że nie świadczy usług na naszym osiedlu. Miał ktoś kontakt wcześniej z ISTS albo T-MONT i może coś powiedzieć na temat tych firm?
22-11-2014, 01:07

dokładnie to samo mi powiedzieli 18.11 bo chciałam przenieść na Bochenka Internet z UPC, ale niestety dostałam od nich informację, że u nas nie będą świadczyć usług więc będę wypowiadać umowę i zastanawiam się nad tymi innymi firmami

(22-11-2014 00:30)Critical napisał(a):  UPC stwierdziło dzisiaj, że nie świadczy usług na naszym osiedlu. Miał ktoś kontakt wcześniej z ISTS albo T-MONT i może coś powiedzieć na temat tych firm?
24-11-2014, 12:56

Czy wyjaśniło się coś pod kątem usług internetowych? Na stronie UPC dalej dla Bochenka 25 usługa jest niedostępna.
02-12-2014, 09:43

Czy macie jakies pojecie o dostawcy internetu??? Co to jest ten caly t-MONT? Wyczytalem na aktualnosciach NB ze ze ma byc tam taki dostawca....?
03-12-2014, 11:00

Dostałem potwierdzenie z UPC, że od 1 stycznia 2015 będą dostępne ich usługi.
29-12-2014, 11:03

(03-12-2014 11:00)grek napisał(a):  Dostałem potwierdzenie z UPC, że od 1 stycznia 2015 będą dostępne ich usługi.

Grek - a od kogo masz te informacje? Od UPC (biura telefonicznego/terenowego biura klienta?). Pytam się bo chciałbym przenieść swoje usługi UPC a Ci na infolinii twierdzą w zaparte, że nie świadczą tam usług. A przeprowadzka tuż, tuż.

Zapraszam na forum Nowe Bochenka!
http://nowe-bochenka.krakowm.pl/member.p...ferrer=197
29-12-2014, 12:11

(29-12-2014 11:03)Thorvir napisał(a):  
(03-12-2014 11:00)grek napisał(a):  Dostałem potwierdzenie z UPC, że od 1 stycznia 2015 będą dostępne ich usługi.

Grek - a od kogo masz te informacje? Od UPC (biura telefonicznego/terenowego biura klienta?). Pytam się bo chciałbym przenieść swoje usługi UPC a Ci na infolinii twierdzą w zaparte, że nie świadczą tam usług. A przeprowadzka tuż, tuż.

Dostałem tą informacje na infolinii. Gdy zadzwonili z nową ofertą to poprosiłem o sprawdzenie dostępności usług na Bochenka. Po 3 dniach konsultantka oddzwoniła i poinformowała mnie, że potwierdziła z kimś od nowych przyłącz, że od stycznia będą świadczyć usługi na tej inwestycji.
29-12-2014, 20:35

Dzięki Grek za info. Dostałem dziś maila, że na przełomie stycznia i lutego będzie UPC u nas... Mają tam bajzel nie ma co...
Pytanie z innej nieco beczki podłączał ktoś w ogóle się do słynnej naziemnej telewizji cyfrowej? Są w ogóle jakieś łącza w mieszkaniach do anteny zbiorczej? W ogóle jest jakaś antena zbiorcza?

Zapraszam na forum Nowe Bochenka!
http://nowe-bochenka.krakowm.pl/member.p...ferrer=197
29-12-2014, 22:09

mam podłączone i tv naziemna można powiedzieć, że działa :-) tylko czasami znikają kanaly i trzeba jeszcze raz instalowac, ale nie wiem czy to przez antene zbiorcza czy moj tv... tylko we wczesniejszym mieszkaniu kanaly sie nie resetowaly, a tez byla antena zbiorcza tv naziemnej
30-12-2014, 07:46

Ja sie podpiolem Smile w jednym pokoju dobrze hula natomiast w drugim wogole nie ma sygnalu.. Moze wy wiecie gdzie takie cos mozna zglosic?I czy maja obowiazek nastroic antene??? Taj na marginesie zastanawuam sie nad firma ists maja fajna oferte 85 zl / mies. 139 kanalow 25 hd i internet do 80 mb. Co sadzicie?
30-12-2014, 13:26

Ja od wczoraj mam internet od ISTS i śmiga aż miło Tongue
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy