Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 112 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20-03-2012, 20:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2012 21:26 przez domator.)

Osiedle Familijne: Jakie są minusy tej inwestycji, co przemawia na jej niekorzyść?
Dobrze jest poznać słabe strony miejsca, gdzie zamierzamy mieszkać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2012, 07:32

Dużym minusem są tzw części wspólne. Pomijając fakt gustów...

- pokrzywiony gres
- brak jednego klucza w drzwiach oraz górnego ryglowania
- osiedle powinno być zamknięte w całości z bramką i domofonem zarówno dla mieszkańców jak i usług. Mogłaby być otwarta w godzinach od 8-16 lub godzinach pracy "parteru"
- developer sam zdecydowal o umowach z firmami net/tel/tv
- brak szyb na balkonach przytwierdzonych do barierek(to powinien byc standard)

To tak na pierwszy rzut oka
10-04-2012, 21:29

co do braku szyb na balkonach przytwierdzonych do barierek to wcale nie uważam, że jest to konieczne, szyby od zewnętrznej strony są na pewno trudne w utrzymaniu czystości, a zawsze między barierki można samemu coś wsadzić
11-04-2012, 08:11

to że nie jest w całości zamknięte jest dla mnie akurat dużym plusem. pomysł z otwieraniem parteru hmmm... naiwny? szyby by się niewątpliwie przydały, ale nie były przewidziane więc równie dobrze możemy miec pretensje o brak drewnianych okien itd. brak mi wiedzy na temat tego jak rozwiązywana jest zazwyczaj kwestia wyboru tv/internetu. podpowie ktoś?
11-04-2012, 09:38

Rozwiązanie zamykania na określone godziny funkcjonuje na wielu osiedlach i to wcale nie tak nowych aczkolwiek zamknietych w calosci gdzie usługi mieszczą się na parterze.

Co do wkładania coś między barierki....a kto się na to zgodzi ? To będzie decyzja wspólnoty a pewnie ona z racji zaburzenia koncepcji projektu raczej nie będzie przychylna. Mi osobiście by się to nie podobało. Szyby powinny być i przekonacie się Państwo o tym w zimie i podczas deszczu...
Nie mam pretensji ale przy kupnie na projekcie nie było to do końca widoczne i gdy o to pytałem to dostałem informację że balkony będą wykończone metalowymi barierkami i szkłem...... szkoda że nie wszystkie Smile

Są 2 firmy które "weszły" na ten budynek. ISTS oraz gemini i tylko od tych dostawców będziemy mieć usługi... ISTS to chyba na doczepkę tam doszedł żeby monopolu nie było bo ofertę i jakość mają beznadziejną.
07-11-2012, 14:18

hej- czy ktos ma tez problemy z logoterma i grzejnikami? u nas to raz dziala,raz nie- administrator nie umie tego naprawic, masakra!
18-11-2012, 11:17

Jedyne co mnie denerwuje to brak tych szyb na balkonach a reszta z tytułu "Jakość" szczerze mówiąc żadnych ale podkreślam żadnych problemów nie miałem tz większych bo regulacje okna balkonowego mam zgłoszoną, jeśli chodzi o logoterme to trzeba użyć instrukcji, przykład Confusedąsiad tak ja przestudiował ze jak pan od tego gdy był generalnie nie miał mu co opowiadać tylko uruchomił w skrzynce i działa wszystko. A ja generalnie z tym nic do czynienia nie miałem i mógłbym narzekać ale tez instrukcja w łapki podpytałem najważniejsze rzeczy pana od logoterm i jest ok. Co do wylewek ścian itp żadnych problemów u mnie wszyscy fachowcy byli zadowoleni i jednogłośnie stwierdzili że w tak prostych ścian dawno nie widzieli w nowym bloku tak samo fliziarze w łazience i przedpokoju ocenili wszystko na plus. instalacja typu gniazdka i internet tv jednak mogła być konsultowana w przypadku tych co kupili mieszkania na początku wtedy mniej było by tego typu przerzucania ale puki co jest ok. Generalnie jedynie wkurza mi brak tego szkła na balkonie reszta puki co nie mam problemu. Odnośnie osiedle zamknięte otwarte no przecież jasno było powiedziane jaki będzie układ wiec o co teraz halo?? bardzo mnie to dziwi w pierwszym dniu wiedziałem jak to będzie wyglądać... odnośnie internetu z tego co wiem upc ma wejść na dniach wiec nic więcej raczej jak na nowy blok 3 dostawców to i tak nieźle ale nie chwalmy dnia...
11-08-2013, 01:24

ISTS i Gemini to bracia....

Czy moze ktos napisac o kosztach eksploatacji mieszkania
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M