Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 118 Głosów - 3.03 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20-03-2012, 20:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2012 22:19 przez domator.)

Apartamenty Pod Magnoliami: Jakie są minusy tej inwestycji, co przemawia na jej niekorzyść?
Dobrze jest poznać słabe strony miejsca, gdzie zamierzamy mieszkać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2012, 12:10

Oglądałem to. Trochę dają się we znaki nisko przelatujące samoloty.
Byłem akurat jak casy latały trójkami. Dodgy
21-04-2012, 08:53

Ja również byłem. Okolica piękna, budynki bardzo ładne, wykończone w dobrym standardzie. Na tym zalety się kończą, Nisko przelatujące samoloty to jedno, ale dodatkowo: ciemne, nieustawne mieszkania, pseudo okno w aneksie kuchennym (mieszkania ~63m, które oglądałem), ogrzewanie+ciepła woda - gaz, praktyczny brak komórek lokatorskich, mała ilość miejsc parkingowych przed budynkiem i bardzo nieprzyjemny dyrektor finansowy, z którym przyjdzie Wam negocjować warunki zakupu (możliwości negocjacyjne niewielkie).
21-04-2012, 21:24

Przelatujące samoloty nie stanowią żadnego problemu.Mieszkamy z rodzina od 2 tygodni i wcale ich nie słyszymy.

Mieszkanie jest jasne,układTongueoł.-wsch. Mieszkania od głównej ulicy przynajmniej na parterze są faktycznie ciemne i maja pseudo okna.Proponuje kupić od południa i problem rozwiązany.

Co do ustawności mieszkań.Wszystko jest Ok z wyjątkiem ściany rtv-jest zaznaczona na planie w każdym mieszkaniu w salonie.Powinna być zdecydowanie dłuższa.

Najciekawszym dodatkiem do mieszkania jest ogródek.Nasza córka już w planach ma piaskownice ze zjeżdżalnią, a my z żoną grilla na powietrzu ;-)

Co do minusów...

Dyrektor biura sprzedaży jest totalnym ignorantem w każdej kwestii.Jak dla mnie nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku.Do momentu zakupu mieszkania i wpłaty pieniędzy było wszystko ok.Potem zaczęły się problemy.Do dnia dzisiejszego nie zostało całe osiedle oddane przez nadzór budowlany do użytku- maja jeszcze czas ale nic nie robią w kierunku by sprawę przyspieszyć.Obiecywali,że będzie to załatwione do grudnia,potem stycznia,a mamy luty i dalej nic.Pan dyrektor unika jak ognia kontaktu z nami,biuro nie odpisuje na maile,nie odbierają telefonów oraz na wszytko maja wyuczoną regułkę.Do dnia dzisiejszego były dwie awarie ogrzewania.Ostatnio biuro sprzedaży pobiło samych siebie i zakazało parkowania na WYKUPIONYM miejscu parkingowym w garażu podziemnym.Smile Na marginesie wspomnę, iz mieszkamy tu 2 tygodnie i jeszcze nie mamy ciepłej wody, nadmieniam, że jest luty

Kończąc.Cała inwestycje oceniam bardzo pozytywnie.Standard wykończenia bloków,mieszań oraz miejsc wspólnego użytkowania jest bardzo dobry.Adekwatny do ceny.Samoloty nie są problemem.

Największym minusem jest Krakowskie biuro sprzedaży które diametralnie odbiega od innych.Po prostu obowiązki ich przerosły.
15-08-2012, 19:18

Wpis nie na temat, ale się powstrzymać nie mogę.
Gratuluje pomysłu grilowania w ogródku. Jeszcze na balkonie sobie go zrób, a sąsiedzi zrobią Ci niespodziankę... Kup sobie dom na wsi i tam grila rób, a nie pod blokiem wolnymi rodnikami się truj! Ognisko jeszcze rozpal...
21-12-2013, 22:51

Kupiłam w tym roku mieszkanie na osiedlu mak dom (osiedle magnolie) w Krakowie. Mieszkanie super, ale okazało się, że za oknem mojego mieszkania słychać bardzo niemiły, jednostajny dźwięk. Chodzi dokładnie o budynek nr 3. Oglądałam mieszkanie latem i tego dźwięku wówczas nie było słychać. Za to słychać go od listopada. Nie wiem czy to tymczasowe czy nie, ale jestem wściekła. Nie kupiłabym tego mieszkania gdybym wiedziała, ze w okolicy jest taki dziwny hałas. To naprawdę męczy. Jak chcecie kupować mieszkanie w trzecim budynku to wsluchajcie się wcześniej w odgłosy za oknem bo bardzo je słychać nawet jak okna są zamknięte!!!!!!!!!!!
08-07-2014, 12:57

Niestety potwierdzam tę wiadomość. W tym samym czasie nabyliśmy mieszkanie. Jednostajny dźwięk zabija, generuje go urządzenie z IFJ. Okropne. Na parterze są wolne mieszkania ale przed ich kupnem należy potencjalnych nabywców przestrzec. Można mieszkać w przypadku poważnej wady słuchu. Dodam raz jeszcze, to jest nie do zniesienia! Frustracja z każdym dniem coraz większa!
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M