Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 102 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia z budowy
21-03-2012, 10:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2012 15:47 przez domator.)

Mój Dom (Salwator): Jaki jest postęp prac, ktoś ma może fotki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2012, 16:00

MD_II_7.jpg    MD_II_3.jpg   
15-06-2012, 19:17

zdjęcia z budowy: Mój Dom w Krakowie (Salwator)
Mój Dom (Salwator).png   
23-10-2012, 20:24

UWAGA NA ZŁODZIEI SUŁOWSKICH DEWELOPERA Z KRAKOWA FIRMĘ SALWATOR. SPRZEDAJĄ NIERUCHOMOŚCI BEZ AKTÓW NOTARIALNYCH PODCZAS BUDOWY. NA KONIEC PO WYBUDOWANIU I ZAINKASOWANIU WSZYSTKICH PIENIĘDZY OKAZUJE SIĘ ŻE NIERUCHOMOŚCI SĄ ZADŁUŻONE NA WIELKIE KWOTY A FIRMA Z KTÓRĄ PODPISUJE SIĘ UMOWĘ ISTNIEJE TYLKO NA PAPIERKU Z DUŻYMI DŁUGAMI. KASA WPŁYWA BEZPOŚREDNIO DO INNEJ FIRMY ZŁODZIEI SUŁOWSKICH. NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ WSZYSTKO W MAJESTACIE PRAWA. ZŁODZIEJE OSZUKALI JUŻ KILKADZIESIĄT LUDZI.
26-12-2012, 11:40

(23-10-2012 20:24)Gość napisał(a):  UWAGA NA ZŁODZIEI SUŁOWSKICH DEWELOPERA Z KRAKOWA FIRMĘ SALWATOR. SPRZEDAJĄ NIERUCHOMOŚCI BEZ AKTÓW NOTARIALNYCH PODCZAS BUDOWY. NA KONIEC PO WYBUDOWANIU I ZAINKASOWANIU WSZYSTKICH PIENIĘDZY OKAZUJE SIĘ ŻE NIERUCHOMOŚCI SĄ ZADŁUŻONE NA WIELKIE KWOTY A FIRMA Z KTÓRĄ PODPISUJE SIĘ UMOWĘ ISTNIEJE TYLKO NA PAPIERKU Z DUŻYMI DŁUGAMI. KASA WPŁYWA BEZPOŚREDNIO DO INNEJ FIRMY ZŁODZIEI SUŁOWSKICH. NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ WSZYSTKO W MAJESTACIE PRAWA. ZŁODZIEJE OSZUKALI JUŻ KILKADZIESIĄT LUDZI.

Masz na to dowody czy może jesteś z konkurencji?

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M