Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 106 Głosów - 2.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia z budowy
21-03-2012, 18:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2012 20:08 przez domator.)

Osiedle Rodzinne: Jaki jest postęp prac, ktoś ma może fotki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2012, 20:25

os-rodzinne02.jpg    os-rodzinne01.jpg   
09-07-2012, 05:38

witam
chcialem zakupic tam mieszkanie ale...
niby planowanie jest oddanie budynku w 2013 roku ...
bylem na miejscu gdzie ma powstac osiedle...na polu jest wbity palik ze osiedle ma byc nic wiecej !
obok odrazu na ziemi postawione sa domy chyba ze 3 wiec niewiem jak to jest zrobione ale cos jest nietak ... postawione moim zdaniem w tempie ekspresowym ( chyba jakies konfliktmusi tam byc )
niewiem gdzie powstanie to osiedle bo niema tam miejsca na te bloki !!!
oferta ciekawa ale cos mi tu smierdzi tym bardziej ze slyszlaem opinie o SM SALVATOR ze maja troche zadluzenia
25-09-2012, 09:45

Wiadomo może jak postęp prac, ewentualnie ktoś posiada jakieś zdjęcia?
04-02-2013, 15:00

Bardzo ładny projekt. Podobno osiedla Salwatora są jednymi z ładniejszych. Ciekawe jak będzie wyglądało po zakończeniu budowy.
06-02-2013, 22:38

Też mnie interesuję, bo to jeden z ciekawszych projektów Salwatora.
17-06-2013, 13:53

Ja również chciałabym zobaczyć zdjęcia z tego osiedla. Firma ta słynie z nowoczesnych rozwiązań, dlatego ciekaw jestem co przygotowali teraz Wink Będę bardzo wdzięczny.
25-11-2013, 10:05

tiaaaa, firma słynie z tego że nie kończą wszystkiego jak należy... bloczki owszem zrobią ale osiedle będzie wisiało na drodze szutrowej bo nie dogadali się z zakonnicami przy których ogrodzeniu jest prowadzona droga SmileSmile gumiaczki powinni do mieszkania dorzucać by można się do miasta dostać po oddaniu budynku SmileSmileSmileSmile
25-12-2013, 12:24

(25-11-2013 10:05)Gość napisał(a):  tiaaaa, firma słynie z tego że nie kończą wszystkiego jak należy... bloczki owszem zrobią ale osiedle będzie wisiało na drodze szutrowej bo nie dogadali się z zakonnicami przy których ogrodzeniu jest prowadzona droga SmileSmile gumiaczki powinni do mieszkania dorzucać by można się do miasta dostać po oddaniu budynku SmileSmileSmileSmile

gdzie tam mieszkają zakonnice? z tego co widziałem to droga do bloku jest asfaltowa
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M