Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 86 Głosów - 2.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprawdzony deweloper w Krakowie
23-04-2014, 17:17

Witam! Potrzebuję porady dotyczącej dewelopera Tętnowskiego oraz Budrem. Nie ukrywam, że spodobały mi się u nich dwa mieszkania. Ciężko mi się zdecydować i dlatego chciałem poznać waszą opinię na ten temat. Szczególnie interesuje mnie opinia mieszkańców.
mieszkam w apartamencie na osiedlu mangolie…może kojarzysz?? niska zabudowa, monitorowany teren i fajna okolica. posiadanie własnego apartamentu to cudowna rzecz i polecam każdemu zakup własnych, czterech kątów w tej postaciHeart.
(23-04-2014 17:17)Jędrek napisał(a):  Witam! Potrzebuję porady dotyczącej dewelopera Tętnowskiego oraz Budrem. Nie ukrywam, że spodobały mi się u nich dwa mieszkania. Ciężko mi się zdecydować i dlatego chciałem poznać waszą opinię na ten temat. Szczególnie interesuje mnie opinia mieszkańców.
mieszkam w apartamencie na osiedlu mangolie…może kojarzysz?? niska zabudowa, monitorowany teren i fajna okolica. posiadanie własnego apartamentu to cudowna rzecz i polecam każdemu zakup własnych, czterech kątów w tej postaciHeart.

mieszkam w apartamencie na osiedlu mangolie…może kojarzysz?? niska zabudowa, monitorowany teren i fajna okolica. posiadanie własnego apartamentu to cudowna rzecz i polecam każdemu zakup własnych, czterech kątów.
mieszkam w apartamencie na osiedlu mangolie…może kojarzysz?? niska zabudowa, monitorowany teren i fajna okolica. posiadanie własnego apartamentu to cudowna rzecz i polecam każdemu zakup własnych, czterech kątów.
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2018, 15:14

Czy kupował ktoś mieszkanie od dewelopera GeoGrupa (http://geogrupa.pl/pl/oferta/krakow), maja obecnie kilka ukończonych inwestycji i cześć w realizacji z bardzo dobrą lokalizacją. Poszukuję sprawdzonych opinii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów
Portal o krakowskich inwestycjach mieszkaniowych
Nowe Tematy

Nowe M