Kraków, Podgórze, ul. Nadwiślańska 11

Metraże:26 - 177m2
Wszystkich lokali:339
Status:Standardowy
Garaż

Opis

W niecodziennej lokalizacji pomiędzy ul. Nadwiślańską i ul.Piwną, nieopodal Bulwarów Wiślanych, w samym środku Krakowa zaprojektowano nową, prestiżową inwestycję firmy ATAL - Apartamenty Nadwiślańska 11.

W środku Starego Podgórza, na terenie dawnej fabryki krakowskich zakładów odzieżowych Vistula powstaje projekt o wyjątkowym charakterze, na nowo współtworząc historię tego miejsca. Nowoczesna forma inwestycji utrzymana jest jednocześnie w konwencji architektury postindustrialnej. Dbałość o każdy element projektu, fasada budynku w ciepłej kompozycji kolorystycznej z cegłą w tradycyjnej barwie jesiennej czerwieni, jak i jej charakterystyczne ułożenie, nawiązujące do przemysłowego typu, nadają temu miejscu jedyną w swoim stylu, nową wartość zachowując jednakże klimat dawnego Podgórza. Wysoka jakość materiałów i wykonania to znak rozpoznawczy spółki ATAL. Tak, jak wszystkie inwestycje ATAL, ta też cechuje się najwyższą starannością w doborze zarówno surowców jak również poziomie realizacji prac.

Nadwiślańska 11 to budynek podzielony na urokliwe segmenty oferujący 344 ekskluzywne mieszkania utworzone z myślą o zapewnieniu luksusowej przestrzeni do życia dla ich przyszłych mieszkańców. Każdy, kto zechce tutaj zamieszkać znajdzie osobiście dla indywidualnych wymagań zaprojektowaną powierzchnię - od studio o powierzchni 28 m2 po 177 - metrowe ekskluzywne lokale. Znacząca większość z nich z tarasem, balkonem albo loggią, z części których rozpościera się widok na panoramę Krakowa, a dla przyszłych właścicieli mieszkań na parterze - ogródki do ich wyłącznego użytku.

Projekt łączy w sobie komfort z funkcjonalnością, oferując w podziemiach budynku 168 miejsc parkingowych, a również ogólnodostępne miejsca naziemne na terenie posesji. Nowa inwestycja przystosowana jest do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. W budynku zaplanowano innowacyjne, energooszczędne windy dostępne od poziomu garaży do ostatniego piętra. Apartamenty Nadwiślańska 11 gwarantują swoim mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo całą dobę przez system monitoringu, wideofony i instalację alarmową. Całości dopełniają dwa tarasy widokowe na pięć kondygnacji budynku, przeznaczone jedynie dla rezydentów Apartamentów Nadwiślańska 11, dające relaks i oddech w wolnej chwili, oraz punkty usługowe na parterze, gdzie będzie można zacząć nowy dzień pijąc poranną kawę i chrupiąc croissanta.

Wasze Zdjęcia Apartamenty Nadwiślańska 11

Na Forum

 

Kontakt

 
Ponieważ status tej inwestycji jest darmowy, dane kontaktowe są niewidoczne.
 


Pokaż Większą Mapę