Kondygnacje:9
Status:Złoty
Garaż Balkon
Ogródek

Opis

Inwestycja Apartamenty Novum to 4 budynki o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 9 kondygnacji naziemnych), które mimo modernistycznego charakteru w naturalny metodę wpisują się w architekturę aglomeracji. Ich kwartałowy układ nawiązuje do typowej krakowskiej zabudowy, tworząc równocześnie naturalne, przestronne i pełne zieleni wewnętrzne dziedzińce. Na nieomalże wszystkich dachach pojawi się zieleń ekstensywna, która stanowi kompromis między nowoczesnym i postępowym wyjściem, a dbałością o środowisko naturalne.

Dla przyszłych mieszkańców pozostają zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi, a ponadto dwa place zabaw.

Prócz tego w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe na 2 podziemnych kondygnacjach. W hali garażowej zlokalizowane są też komórki lokatorskie.

Do klatek zaprojektowano wejście z wewnętrznych dziedzińców a nie z ulicy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców w każdym z kwartałów przewidziano odrębną strefę recepcyjną.
Jest to kwestia zarówno bardziej eleganckiej formy kontroli dostępu, jak również centralnego miejsca w inwestycji, w którym można zostawić przykładowo wiadomość albo przesyłkę dla odbiorcy bez konieczności wchodzenia na teren wspólny.

Nabywcy Apartamentów Novum mogą wybierać z szerokiej gamy metraży oraz dodatkowo bogatej palety układów mieszkań. Do każdego z lokali przynależy przestronna loggia, balkon, taras lub ogródek.

Dzięki konstrukcji płytowo-słupowej ściany działowe można dowolnie przesuwać, jak również łączyć sąsiadujące ze sobą apartamenty. W zależności od wielkości lokalu, projekt układów wewnętrznych usiłuje zachowywać podział na wygodne strefy dzienne i nocne. Dzięki dużym przeszkleniom fasady prawie każdy z apartamentów jest dobrze doświetlony światłem naturalnym, a profesjonalną drewniana stolarka okienna gwarantuje doskonałą izolację cieplną i akustyczną.

Inwestycja została zaprojektowana poprzez biuro architektoniczne IMB Asymetria w Krakowie.

Wasze Zdjęcia Apartamenty Novum

Inwestycja Apartamenty Novum Kraków

Inwestycja Apartamenty Novum Kraków zdjęcie
Apartamenty Novum

Apartamenty Novum zdjęcie

Na Forum

 

Kontakt

12 397 21 24
12 397 21 20
http://www.hines.pl/
Biuro Kraków: ul. Rakowicka 20 31-510 Kraków

Prosimy powołać się na serwis krakowm.pl. Bardzo Dziękujemy!Pokaż Większą Mapę