Kondygnacje:9
Status:Złoty
Garaż Balkon
Ogródek

Opis

Inwestycja Apartamenty Novum to 4 budynki o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 9 kondygnacji naziemnych), które mimo modernistycznego charakteru w naturalny metodę wpisują się w architekturę aglomeracji. Ich kwartałowy układ nawiązuje do typowej krakowskiej zabudowy, tworząc równocześnie naturalne, przestronne i pełne zieleni wewnętrzne dziedzińce. Na nieomalże wszystkich dachach pojawi się zieleń ekstensywna, która stanowi kompromis między nowoczesnym i postępowym wyjściem, a dbałością o środowisko naturalne.

Dla przyszłych mieszkańców pozostają zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi, a ponadto dwa place zabaw.

Prócz tego w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe na 2 podziemnych kondygnacjach. W hali garażowej zlokalizowane są też komórki lokatorskie.

Do klatek zaprojektowano wejście z wewnętrznych dziedzińców a nie z ulicy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców w każdym z kwartałów przewidziano odrębną strefę recepcyjną.
Jest to kwestia zarówno bardziej eleganckiej formy kontroli dostępu, jak również centralnego miejsca w inwestycji, w którym można zostawić przykładowo wiadomość albo przesyłkę dla odbiorcy bez konieczności wchodzenia na teren wspólny.

Nabywcy Apartamentów Novum mogą wybierać z szerokiej gamy metraży oraz dodatkowo bogatej palety układów mieszkań. Do każdego z lokali przynależy przestronna loggia, balkon, taras lub ogródek.

Dzięki konstrukcji płytowo-słupowej ściany działowe można dowolnie przesuwać, jak również łączyć sąsiadujące ze sobą apartamenty. W zależności od wielkości lokalu, projekt układów wewnętrznych usiłuje zachowywać podział na wygodne strefy dzienne i nocne. Dzięki dużym przeszkleniom fasady prawie każdy z apartamentów jest dobrze doświetlony światłem naturalnym, a profesjonalną drewniana stolarka okienna gwarantuje doskonałą izolację cieplną i akustyczną.

Inwestycja została zaprojektowana poprzez biuro architektoniczne IMB Asymetria w Krakowie.

Wasze Zdjęcia Apartamenty Novum

Apartamenty Novum, budowa 2013

Apartamenty Novum, budowa 2013 zdjęcie
Apartamenty Novum, deweloper Hines

Apartamenty Novum, deweloper Hines zdjęcie

Na Forum

 

Kontakt

12 397 21 24
12 397 21 20
http://www.hines.pl/
Biuro Kraków: ul. Rakowicka 20 31-510 Kraków

Prosimy powołać się na serwis krakowm.pl. Bardzo Dziękujemy!Pokaż Większą Mapę