Kraków, Czyżyny,

Metraże:29 - 126m2
Liczba pokoi:1 - 4
Wszystkich lokali:356
Status:Standardowy
Garaż Balkon

Opis

City Towers Czyżyny to krakowska inwestycja składająca się z 6 budynków. Nazwa, jaką nadaliśmy tej inwestycji idealnie odzwierciedla charakter jej architektury. Sześć budynków ośmiopiętrowych, które już wkrótce pojawią się w krajobrazie aglomeracji, wyróżniać się będzie nowoczesną kolorystyką , a ponadto strukturą elewacji. W ramach wykończenia zastosowaliśmy płyty kamienne, tynk mineralny oraz dodatkowo okładziny elewacyjne prestiżowej marki Trespa. Ogół utrzymana będzie w kolorach nawiązujących do natury, takich jak brązy i grafitowe odcienie szarości. W dodatku zadbaliśmy o wyjątkowy wygląd balkonów, stosując stalowe oraz dodatkowo szklane balustrady, dzięki którym uzyskaliśmy dobry efekt wizualny.

Budynki zrealizowane będą z użyciem najnowszych technologii, a lokale mieszkalne wykonywaliśmy w sposób umożliwiający indywidualną aranżację wnętrz. W naszych inwestycjach stawiamy na wysoki norma wykończenia.

W 6 budynkach mieszkalnych, charakteryzujących się nowoczesną architekturą doskonale komponującą się z charakterem rozwijającego się ośrodki miejskie, znajdą się mieszkania o szerokim spektrum metrażu od 29 mkw do 126 mkw. Ich powierzchnia została utworzona tak, aby cieszyć swą funkcjonalnością i przemyślanymi rozwiązaniami najbardziej wymagających nabywców. Oferujemy Państwu mieszkania od jedno- do czteropokojowych, których dodatkowym atutem są {niewątpliwie|na pewno|z pewnością|z całą pewnością|oczywiście|bez wątpienia|ze 100% pewnością|ze stuprocentową pewnością|na 100%} duże balkony dające widok na panoramę miasta. Prawie każdy z naszych Kontrahentów znajdzie propozycję odpowiednią dla siebie, która spełni jego potrzeby i wymagania.

Kuchnia jest centrum rodzinnego życia, a łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna. W trosce o wygodę i zadowolenie użytkowników połączyliśmy funkcjonalne rozwiązania z materiałami najwyższej klasy. Aneksy kuchenne , a dodatkowo ciekawy układ pokoi zapewnią maksymalną efektywność, aby przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się wygodą utworzonych wnętrz. Zależy nam na tym, żeby każdy metr kwadratowy był zagospodarowany w sposób, który stworzy poczucie jak najlepiej wykorzystanej przestrzeni. Dla wszystkich Kontrahentów ceniących sobie wygodę wykonaliśmy przestronne łazienki, których aranżacja będzie czystą przyjemnością.

Pragnąc rozwiązać dylematy, jakie niesie ze sobą życie w dużym mieście, dla przyszłych mieszkańców zrealizowaliśmy dwa garaże na parterach budynków, w których do Państwa dyspozycji będzie po 46 miejsc parkingowych w każdym. A dodatkowo na zewnątrz przeznaczyliśmy grunt na kolejne 115 miejsc.

Nasi architekci zaprojektowali także wózkownie, komórki lokatorskie , a dodatkowo dla wszystkich aktywnie spędzających czas - pomieszczenia na rowery. Ważnym aspektem osiedla jest budowa drogi wewnętrznej, która w znaczący metodę ułatwi komunikację na terenie całego kompleksu oraz połączy go z całą resztą miasta.

Ze względu na położenie osiedla warto przybliżyć Państwu najważniejsze z jego atutów. Na parterach budynków mieszkalnych wynajdą się lokale usługowe, w znaczący sposób poprawiające jakość życia jego przyszłych mieszkańców. Nie można zapomnieć o najbliższym otoczeniu, którym jest Centrum Handlowe Czyżyny, a zatem codzienne zakupy, czy załatwianie istotnych spraw nie będą problemem, gdyż wszystko czego potrzebujemy jest na wyciągnięcie ręki.

Ogrodzony obszar osiedla wraz z monitoringiem pozwolą cieszyć się stałym bezpieczeństwem na najwyższym poziomie. Każdy z naszych budynków przystosowany jest dla ludzi niepełnosprawnych, co w znaczący sposób poprawi wygodę dnia powszechnego.

O wyjątkowości City Towers Czyżyny świadczy innowacyjne zagospodarowanie powierzchni między budynkami. Zastosowaliśmy bowiem cieszące się wielkim powodzeniem na rynku rozwiązanie, jakim są zielone tarasy. Posiadanie tego rodzaju przestrzeni, nieomalże w centrum ośrodki miejskie, jest luksusem, który pragniemy Państwu zaoferować. To aktualnie tam będzie można zrelaksować się po ciężkim dniu, nabrać sił do pracy, bądź po prostu spędzić czas z najbliższymi bez wyjeżdżania za miasto.

Chodnik, trawnik z detalami infrastruktury ogrodowej, skalniaki, krzewy i drzewa ozdobne podniosą walory estetyczne osiedla , a oprócz tego dopełnią imażu całości.

Nad przestrzenią mieszkalną czuwali nasi najlepsi architekci. Dołożyliśmy wszelkich starań, ażeby sprostać oczekiwaniom przyszłych Klientów. Korzystne ceny na każdą kieszeń są dodatkowym wyróżnikiem mojej inwestycji. Sprawią, iż osiedle City Towers Czyżyny stanowić będzie elegancką propozycję dla każdego, kto ceni sobie innowacyjne rozwiązania , a ponadto bezpieczeństwo.
Zdając sobie sprawę z tego jak ważnym krokiem w życiu każdego człowieka jest kupno swojego lokale, postaramy się ułatwić Państwu wybór, rozwiewając wszelkie uwagi, służąc fachową doradą i odpowiadając na prawie każde pytanie. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy.

Wasze Zdjęcia City Towers Czyżyny

Na Forum

 

Kontakt

 
Ponieważ status tej inwestycji jest darmowy, dane kontaktowe są niewidoczne.
 


Pokaż Większą Mapę