Wszystkich lokali:250
Kondygnacje:6
Status:Brązowy
Taras

Opis

Nowa krakowska inwestycja o nazwie Ogród Płaszów jest realizowana przez dewelopera Sol & Art sp. z o.o. sp.k i mieści się przy ulicy Koszykarskiej, w dzielnicy Podgórze – Płaszów. Nazwa projektu nie jest przypadkowa, gdyż powstające budynki wprost sąsiadować będą z „Parkiem Rzecznym Ogród Płaszów”, który przyszłym mieszkańcom zagwarantuje widok z okien na ponad osiem hektarów zieleni a również możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki wyposażeniu Parku w place zabaw dla dzieci, oświetlone alejki spacerowe czy wielofunkcyjne boiska sportowe.
W tym priorytetowo atrakcyjnym otoczeniu powstają dwa budynki o wysokości do 6 pięter, rozplanowane na nieregularnym kształcie litery E. Niebanalna bryła obiektów, wzbogacona licznymi uskokami i załamaniami elewacji, przestronnymi tarasami na ostatnich kondygnacjach, dachami pokrytymi roślinnością ekstensywną oraz dodatkowo stylowymi wykończeniami nadaje całości lekki, elegancki i osobliwy wygląd, wyróżniający naszą ofertę wśród konkurencji.
Nasze bogate doświadczenie nakazuje nam jednak pamiętać, że nowa inwestycja mieszkaniowa to nie tylko jej wygląd zewnętrzny. Dołożyliśmy zatem wszelkich starań również o stronę praktyczną. Usytuowanie dwóch budynków vis a vis siebie pozwoliło wyodrębnić obszerny, zielony, bezpieczny dziedziniec, wykorzystany jedynie do ruchu pieszego a umiejscowienie względem stron świata sprawia maksymalne używanie światła słonecznego w lokalach mieszkalnych. Same lokale mieszkalne to triumf koncepcji architektonicznej hołdującej zasadzie: „efektownie i praktycznie”. Przemyślany rozkład pomieszczeń, maksymalne wykorzystywanie powierzchni użytkowej i dbałość o najmniejsze detale zagwarantuje absolutny komfort przyszłym mieszkańcom. Dodatkowym wyróżnikiem są w wielu mieszkaniach duże balkony bądź tarasy.

Poza rozległym parkiem, w sąsiedztwie inwestycji znajdziecie Państwo także niezbędne do normalnego działania sklepy, punkty usługowe, centra handlowe a sprawną komunikację zagwarantuje zmodernizowana ulica Nowohucka oraz dodatkowo komunikacja miejska w postaci nowej linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju i siatki połączeń autobusowych.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą i jesteśmy przekonani, że pomiędzy 250 proponowanych lokali znajdziecie Państwo indywidualne wymarzone mieszkanie. W razie jakichkolwiek pytań nasz Dział Obsługi Nabywcy pozostaje do Państwa dyspozycji.

Wasze Zdjęcia Ogród Płaszów

 

Kontakt

12 294 10 10
664 936 183
http://www.solartdeveloper.pl
Sol & Art sp. z o.o. ul. Pietrusińskiego 3 30-321 Kraków czynne: pon. - pt. 09.00 - 18.00 sob. 10.00 - 14.00

Prosimy powołać się na serwis krakowm.pl. Bardzo Dziękujemy!Pokaż Większą Mapę