Kraków, Podgórze,

Metraże:25 - 97m2
Liczba pokoi:1 - 4
Kondygnacje:7
Status:Złoty

Opis

Jedno z najbardziej nowoczesnych osiedli mieszkaniowych w Krakowie. Osiedle Fi to zespół wolnostojących budynków z półotwartą przestrzenią przenikających się, kameralnych wnętrz osiedlowych, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze, w gronie ulicami Rzemieślniczą i Szafrana. Nowa inwestycja realizowana jest w 2 etapach, termin zakończenia pierwszego etapu zaplanowano na IV kwartał 2013 roku.

Projekt architektoniczny wybrano w drodze konkursu na koncepcję osiedla mieszkaniowego, zorganizowanego poprzez krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP). Idea takiego rozwiązania, pozwoliła wyprodukować projekt, który łączy europejskie standardy architektoniczne i efektywne rozwiązania, mające służyć przyszłym mieszkańcom osiedla.

Pełne osiedle składać się będzie z 5 7-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z parterami o przeznaczeniu mieszkalnym albo usługowym. Budynki o prostej białej elewacji, przeplatanej pasmami okien wykończonych w tonacjach grafitu i ciepłych szarości tworzą, mocno kontrastowy, dynamiczny rysunek nadając osiedlu dużej elegancji. Miedziane panele, użyte do wykończenia ostatniej kondygnacji, będą charakterystycznym zwieńczeniem wpisującym się w klimat Krakowa.

Osiedle Fi będzie wyposażone w szereg funkcjonalnych rozwiązań umożliwiających wykorzystywanie zasobów naturalnych, między innymi instalację fotowoltaiczną do celów zasilania oświetlenia terenu osiedla czy system gromadzenia wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych.

Elementy rekreacyjne w postaci placu zabaw, boisk sportowych, czy zagospodarowanych alejek będą umilały spędzanie wolnego czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Pasaż z lokalami usługowymi przewidziany od zewnętrznej strony osiedla, ma pozostawić mieszkańcom dostęp do głównych usług przy jednoczesnym zachowaniu sposobności ogrodzenia, zwiększającego bezpieczeństwo wewnątrz osiedla.

Wasze Zdjęcia Osiedle Fi

Nowe mieszkania ul. Szafrana Kraków

Nowe mieszkania ul. Szafrana Kraków zdjęcie
Osiedle Fi

Osiedle Fi zdjęcie

Na Forum

 

Kontakt

(12) 266 77 33
http://www.megapolis.pl
BIURO SPRZEDAŻY: Ul. Rzemieślnicza 26 30-403 Kraków Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00-18:00

Prosimy powołać się na serwis krakowm.pl. Bardzo Dziękujemy!Pokaż Większą Mapę