Kraków, Grzegórzki, ul. Szenwalda

Metraże:27 - 126m2
Wszystkich lokali:198
Status:Standardowy
Garaż

Opis

Inwestycja Nowe Dąbie to przyszłościowy kompleks mieszkaniowy składający się z 2 wielorodzinnych budynków (A i B). Ogromnym wyróżnikiem tej Inwestycji jest lokalizacja - kompleks powstał wśród aleją Jana Pawła II i aleją Pokoju, w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego. Dzięki komunikacji miejskiej (m.in. pięć linii tramwajowych) , a oprócz tego dogodnej siatce dróg i bliskości istotnych węzłów komunikacyjnych, dojazd do Centrum trwa ok. 15 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, funkcjonuje sieć nieznacznych sklepów i punktów usługowych , a dodatkowo Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza.

Wypoczynek na sportowo umożliwiają znajdujące się w otoczeniu: Park Lotników Polskich z Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema – pierwszym parkiem edukacyjnym w Polsce, czy też liczne trasy spacerowe i ścieżki rowerowe (między innymi Szlak Bursztynowy - międzynarodowa: polsko-słowacko-węgierska trasa rowerowa).

Budynki A i B to 1-wszy z dwóch zaplanowanych etapów inwestycji. W ramach tego etapu wybudowanych zostało 198 mieszkań o powierzchni użytkowej od 38 m2 do 126 m2 oraz dodatkowo 27 lokali usługowych o powierzchni użytkowej od 32 m2 do 101 m2. Pod budynkami znajdują się garaże wielostanowiskowe. Niektóre lokale mieszkalne zlokalizowane na parterze mają własne ogródki. Budynki zostały zrobione z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Na terenie osiedla znajdują się alejki spacerowe, ławeczki i plac zabaw dla dzieci.

Na dzień dzisiejszy na osiedle można dojechać ulią Czyżyńską/Szenwalda natomiast po włączeniu ulicy Dąbskiej do ulicy Lema (prace budowlane powiązane z budową tego odcinka drogi są aktualnie realizowane) ulica Dąbska będzie stanowiła docelowy dojazd do osiedla.

Wasze Zdjęcia Osiedle Nowe Dąbie

Na Forum

 

Kontakt

 
Ponieważ status tej inwestycji jest darmowy, dane kontaktowe są niewidoczne.
 


Pokaż Większą Mapę